Let's pray for the Ukrainians!

Mały apel. Przyłączysz się?

Zapewne wiele z Was słyszy co chwilę przykre statystyki podczas nadawania serwisu informacyjnego w TV. Może właśnie w TYM momencie ktoś umarł na Majdanie, w wielkim chmarze, krzyku i płaczu ludzi walczących obok? Nie bądźmy obojętni na krzywdę ludzką! Demokracja w naszym świecie podupada. Teraz, Ukraina jest na to idealnym przykładem.

Jestem Polką. Z pewnością mam korzenie ukraińskie, chociażby w bardzo dalekiej rodzinie. Nie jest to pisane pod wpływem naporu informacji z mediów. To jest pisane pod wpływem impulsu, który jest pozytywny. Pisane, bo nie jestem obojętna na krzywdę ludzką - zwłaszcza, gdy są już ofiary śmiertelne."21 lutego 2014 (piątek) o godzinie 20:00 zapalmy świeczki w naszych oknach. Będzie to symbol naszej solidarności z narodem ukraińskim.

Jest to odpowiedź na apel premiera i wszystkich polityków, którzy spotkali się dziś i ponad podziałami chcą działać dla Ukrainy"

Wykonajmy chociaż ten niewielki gest. Niech wszyscy wiedzą, że nie godzimy się na takie rządy w Naszej Europie! Wesprzyjmy Ich wszystkich! Nie pozwólmy na to, aby i Ukraińcy walczyli o swoją wolność tyle czasu, co my, Polacy. 123 lata to zbyt dużo.
Bardzo Was zachęcam do zatrzymania się chociaż na chwilę - przemyślcie parę istotnych spraw. Co tak naprawdę jest dla Was ważne? Rodzina, miłość...? Oni mogą to wszystko stracić w mgnieniu oka.


Ukraine, our thoughts are with you and your families at this most difficult time of loss!
Best greetings from Poland!

Kiev, largest city of Ukraine, before the violent demonstrations and now.


Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych: facebook.com/events/615739121820640

1 komentarz:

  1. Miejmy nadzieję, że wczorajsza zmiana sytuacji cały czas będzie szła tylko na lepsze...

    OdpowiedzUsuń

Komentarze obraźliwe, bądź zawierające spam, będą usuwane.
Za wszystkie komentarze - bardzo dziękuję! 谢谢 ♥